Valná hromada 2024

Valná hromada a Bingo

Na pátek 23. února dostali všichni členové naší jednoty pozvánku na valnou hromadu. Přišlo 27 dospělých a 5 dětí. Na valné hromadě jsme zhodnotili loňský rok a seznámili jsme členy s plány na rok 2024. V loňském roce jsme zorganizovali přes 30 akcí plus třikrát týdně cvičení pro děti, dospělé i děti s rodiči. Letošní největší akcí bude pro všechny sokoly XVII. Všesokolský slet v Praze.

Poté co skončila Valná hromada jsme si zahráli Bingo. Hráli jsme dvě kola a výhrou byly dvě láhve sektu. Tu první vyhrála sestra Václava Zimčíková, druhou sestra Věra Klimešová.

Ještě, než většina členů odešla domů, jsme připravili stoly pro zítřejší dětský maškarní karneval. Radek Želina s Hančou Šmolíků se pustili do přípravy tomboly, Pavel a Hanka Šmolíkovi připravovali uchycení volejbalové sítě na balónky. Petra, Jana, Jana, Marcela, Hana, Vendula, Martin a Jitka motali lístečky tomboly do brček.